» STRONA GŁÓWNA » MENU PODMIOTOWE » Władze » Zarząd Powiatu » Skład Zarządu V kadencji

Skład Zarządu Powiatu



V kadencja (2014 – 2018)

Starosta Tarnogórski
Józef Burdziak (od 28 listopada 2014 roku do 4 kwietnia 2017 roku)
Krystyna Kosmala (od 4 kwietnia 2017 roku do 21 listopada 2018 roku)
Wicestarosta Tarnogórski
Marian Szukalski (od 28 listopada 2014 roku do 4 kwietnia 2017 roku)
Stanisław Torbus (od 4 kwietnia 2017 roku do 21 listopada 2018 roku)
Etatowy Członek Zarządu Powiatu
Andrzej Elwart (od 28 listopada 2014 roku do 29 listopada 2016 roku)
Adam Baron (od 4 kwietnia 2017 roku do 21 listopada 2018 roku)
Krzysztof Łoziński (od 4 kwietnia 2017 roku do 21 listopada 2018 roku)
Nieetatowy Członek Zarządu Powiatu
Gustaw Jochlik (od 17 lutego 2015 roku do 27 października 2016 roku)
Sławomir Wilk (od 17 lutego 2015 roku do 4 kwietnia 2017 roku)
Stanisław Wieczorek (od 4 kwietnia 2017 roku do 21 listopada 2018 roku)


Osoba wprowadzająca dokument: Anna Konieczko

Data wprowadzenia: 2018-11-22

Wyświetleń: 860

Załączniki:
Brak załączników w dokumencie.

Rejestr zmian:
Utworzenie dokumentu: Barbara Machura, dnia: 2018-04-04
Edycja dokumentu: Anna Konieczko, dnia: 2018-11-22
POPRZEDNIE WERSJE »

« POWRÓT

WYDRUK