» STRONA GŁÓWNA » MENU PRZEDMIOTOWE » Budżet Partycypacyjny » Budżet Partycypacyjny na 2023 rok » Zgłoszone projekty

Zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez korektę przebiegu drogi powiatowej ul. Mickiewicza w Ossach - gmina Ożarowice - po przeprowadzonej weryfikacji projekt został skierowany pod głosowanie społeczne.Lokalizacja projektu: gmina Ożarowice, Ossy, ul. Mickiewicza droga powiatowa 3201S, od posesji nr 10

Koszt szacunkowy projektu: 270 000 zł

Opis projektu:

Projekt będzie polegał na korekcie przebiegu drogi powiatowej 3201S, ul. Mickiewicza w Ossach w rejonie posesji nr 10. W ramach zadania zostanie wybudowana nowa droga o nawierzchni asfaltowej i długości ok. 110 m wraz z utwardzonym poboczem i odwodnieniem w postaci rowu. Gmina zleciła opracowanie dokumentacji projektowej dla przedmiotowego zadania.

Odcinek drogi, stanowiącej ul. Mickiewicza od nr 1 do nr 10 w Ossach składa się z trzech zakrętów. Istnieje konieczność likwidacji niebezpiecznych zakrętów. Jezdnia na tym odcinku jest bardzo wąska. W pasie drogowym istnieją rowy, które są niezbędne ze względu na konieczność odwodnienia podmokłych terenów przyległych do drogi. Wytyczenie nowego przebiegu drogi powiatowej ul. Mickiewicza w Ossach poprzez budowę nowej drogi znacząco poprawi bezpieczeństwo w ruchu drogowym.


Osoba wprowadzająca dokument: Anna Konieczko

Data wprowadzenia: 2022-05-10

Wyświetleń: 416

Załączniki:
Brak załączników w dokumencie.

Rejestr zmian:
Utworzenie dokumentu: Anna Konieczko, dnia: 2022-03-29
Edycja dokumentu: Anna Konieczko, dnia: 2022-03-29
Edycja dokumentu: Anna Konieczko, dnia: 2022-05-10
POPRZEDNIE WERSJE »

« POWRÓT

WYDRUK